از مهم ترین تجهیزات و ملزوماتی که در هر شرکت ایمنی و … مورد استفاده قرار می گیرد، کپسول آتش نشانی میباشد ولی بسیاری از افراد نکاتی را در مورد این کپسول نمی دانند. برای این افراد باید اطلاعاتی باشد تا بتوانند به طرز صحیحی از کپسول استفاده نمایند. به این منظور کارت کپسول بر روی تمامی کپسول ها نصب می شود. این کارت ها کاملا ضد آب بوده و نوشته های آن با قلم استدلر درج می شوند. قلم استدلر فوق العاده کاربردی بوده و نوشته های آن نیز ضد آب می باشند.
برای اینکه کارت کپسول به آسانی قابل دید باشد، و هر استفاده کننده قبل از استفاده به راحتی بتواند مشخصات و نکات ایمنی را مشاهده کند، کارت کپسول باید بر روی خود کپسول نصب باشد ولی به دلایلی ممکن است این کارت خراب شده و نوشته های آن قابلیت خواندن نداشته باشند. برای جلوگیری از این کار باید کارت در مکان مشخصی قرار گیرد تا به آسانی قابل دید بوده و در معرض آب و هوا و … خراب نشود.
اتیکت کپسول تمامی این مشکلات را برای استفاده کننده رفع خواهد نمود. تولید این محصول با استفاده از نیروی کار مجرب و مرغوبترین مواد اولیه و همچنین دانش روز انجام می شود. این محصول بسیار کاربردی بوده و می توان آن را به وسیله چسب دوطرفه که بر روی آن نصب شده است، بر روی هر کپسولی نصب کرد.

اتیکت کپسول دارای دو نوع می باشد:

  • اتیکت کپسول پودری
  • اتیکت کپسول co2

هر کدام از این انواع را می توان روی کپسول مورد نظر نصب نمود.
مثلا کپسول های بزرگتر دارای اتیکت های مخصوص و کپسول های کوچک دارای اتیکت های منحصر به فرد خود می باشند.

مشخصات اتیکت کپسول

اتیکت کپسول دارای مشخصات و ویژگی هایی است که آن را از سایر محصولات موجود در بازار متمایز ساخته است. از جمله این ویژگی ها و مشخصات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اتیکت کپسول به گونه ای طراحی و تولید شده است که هرگز کارت کپسول از آن بر اثر وزش باد و تاب خوردن و … کنده و گم نمی شود
  • رویت کارت و دوره های بازدید را برای هر بیننده آسان می کند
  • دارای مکان مخصوص جهت قرار گیری کارت
  • دارای چسب مخصوص که این چسب قابلیت نصب بر روی هر کپسولی را دارد

قابل ذکر است که چسب استفاده شده برای هر اتیکت به گونه ای است که در فصل تابستان با تابش نور خورشید و گرما چسبندگی خود را افزایش داده و مقاوم تر می شود و در فصل زمستان نیز با خوردن سرما، هیچ گونه هوایی به داخل چسب نفوذ نکرده و به این صورت نیز مقاومت آن بیشتر می شود پس نگرانی از این بابت برای استفاده کننده نیست.
در برخی از مکان ها استفاده کننده قادر به نصب اتیکت بر روی کپسول نیست و می خواهد آن را بر روی دیوار کنار کپسول نصب نماید. این افراد می توانند از اتیکت بالابراستفاده نمایند و کارت کپسول را بر روی این اتیکت گذاشته و آن را روی دیوار بچسبانند زیرا این نوع اتیکت کاملا تخت بوده و قابلیت چسبیدن آسان به دیوار را دارد.
مجموعه ما بزرگترین طراح و مخترع در زمینه ایمنی می باشد و محصولاتمان را پس از تولید به صورت عمده و خرده به خریداران در سراسر کشور عرضه می نماییم و تنها هدفمان رفع نیاز مشتریان و جلب رضایت آنها می باشد.

قیمت روز اتیکت کپسول

قیمت این محصول با توجه به نرخ روز بازار و همچنین مواد اولیه استفاده شده بستگی دارد به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و قطعی برای آنها تعیین نمود لذا می توان از لیست به روزترین قیمت ها با تماس و یا به صورت آنلاین مطلع شد.

تجهیزات کلی و نهایی اتیکت کپسول

  • چاپ لوگو دلخواه
  • چسب دوطرفه پشت اتیکت
  • کارت ضدآب

نحوه استفاده:

کپسول گاز اکسیژن را کاملا تمیز میکنیم
اتیکت دارای چسب دوطرفه میباشد که یک طرف آن به اتیکت وصل است و طرف دیگرش دارای برچسب میباشد که استفاده کننده آن را کنده و بر روی کپسول میچسباند.