نگهدارنده رادیاتور:

  نگهدارنده رادیاتور

  پایه رادیاتور برای نخستین بار در ایران ، توسط طراحی تولیدی چی چست در سال ۱۳۸۵/۶/۷ طراحی و موفق به اخذ شماره ثبت اختراع ۳۶۰۷۸ گردید.

  از روزی که جهت سبک سازی ساختمانها مخصوصا آپارتمانها اقدام به جایگزینی آجر سفالی به جای آجر خشتی گردید ، دیگر دیوارها و بست و رو پلاک رادیاتور بعلت توخالی بودن این آجر ها ، تحمل وزن و نگهداری رادیاتور مخصوصا در مواقعی که فردی به آن تکیه دارد و یا سنگینی خود را روی آن بیاندازد را نداشته و همچنین در بعضی از موارد رادیاتور از دیوار کنده شده و باعث کج شدن رادیاتور و همچنین در اثر تنش وارد شده ، اتصالات رادیاتور و شیر آن ترک جزئی برداشته و باعث نشتی مویرگی یا قطره ای از اتصالات به منزل شده و به مرور زمان مخصوصا شب حین خواب و یا در غیاب افراد منزل این نشتی تبدیل به تجمع بیش از حد آب سیاهرنگ و در نهایت باعث خرابی فرش ها و ضرر زیان زیاد و همچنین ایجاد شرایط ناایمن و بعضا حادثه آفرین در صورت وجود لوازم برقی در کف منزل می گردد.

  قابلیت و دقت نگهدارنده رادیاتور:

  این پایه به گونه طراحی گردیده است که امکان تنظیم میلیمتری  ارتفاع آن و رادیاتور میسر بوده و همچنین باعث ترازشدن دقیق رادیاتور می گردد.

  با توجه به مجوز اخذ شده و تست هایی که در دانشگاه سهند تبریز روی این محصول صورت گرفت قدرت تحمل وزن kg230 را دارا بوده و در صورت استفاده از دو پایه برای هر رادیاتور در کل قدرت تحمل این پایه ها به بیش از kg500 افزایش خواهد یافت.

  جنس و طول عمر پایه رادیاتور:

  با توجه به طراحی مهندسی و شکیل این پایه که شبیه به برج ایفل فرانسه می باشد و همچنین مواد مورد استفاده در تولید آن ، این محصول مادام العمر گارانتی داشته و برای همیشه در منزل شما ماندگار خواهد بود.

  انواع پایه تنظیمی رادیاتور:

  با توجه به تنوع انواع رادیاتورها و همچنین تامین نیاز واقعی مشتریان ، چی چست مبادرت به طراحی و تولیدی پایه در دو مدل کلی پایه رادیاتور آلومینیومی و پایه رادیاتور پانلی ورزید.

  پایه رادیاتور آلومینیومی:

  با توجه به سایز بندی رادیاتورهای آلومینیومی در دو سایز “۱ و “۱/۴ (گلویی یا هدر آبگیر و همچنین ماسوره این رادیاتور ها “۱ و یا “۱۱/۴ می باشد) چی چست نیز پایه رادیاتور آلومینیومی را در دو مدل ،پایه رادیاتور آلومینیومی “۱ و پایه رادیاتور آلومینیومی “۱۱/۴ طراحی و تولید کرد.

  پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی “۱:

  این پایه جهت تمامی رادیاتورهای آلومینیومی ای که دارای هدر آب و ماسوره می باشند قابل استفاده می باشند.نام تجاری رادیاتور در انتخاب این پایه دخیل نبوده سایز سایز آن مهم و ملاک می باشد.

  طریق نصب پایه رادیاتور آلومینیومی:

  این پایه قابل نصب در هر دو حالت رادیاتور هایی از قبل نصب شده و یا رادیاتور های در حال نصب می باشد.

  نصب پایه به رادیاتورهای در حال نصب:

  ضروریست اول رادیاتور را بصورت سروته نمود و قلاب پایه را در گلویی ما بین پره اول و پره دوم بطوریکه نوک ظریف قلاب به سمت جلو و نوک پهن قلاب بسمت پشت رادیاتور (همان دیوار) باشد قرار داده و با فشار هر دو دست قالب را در گلویی رادیاتور محکم جا انداخت شود.

  نکته مهم:هرگز هراس از احتمال شکسته شدن و یا ترک برداشتن قلاب نداشته باشید.بعلت طراحی مهندسی و مواد بکار برده شده بسیار مقاوم بوده و نخواهد شکست بنابرین با اطمینان کامل قلاب را فشار دهید تا خوب جا بیافتد.بسیار مقاوم بوده و بنابراین بهمین روش قلاب پایه دوم را نیز بین پره ما قبل آخر و آخررادیاتور نصب کرده پس از اطمینان جا اندازی پایه ها،حال رادیاتور را مجددا سرو ته نمایید و روی پایه ها قرار دهید.پایه ها را بقدری باز و بسته و بچرخانید تا تراز دقیق و مورد نیاز حاصل گردد.در این حالت تراز ، بست پشت رادیاتور و اتصالات آن را نصب نموده و از سهولت نصب و مدت زمان کم نصب آن لذت ببرید.

  پایه تنظیمی رادیاتور آلومینیومی “۱۱/۴:

  بعضی از رادیاتورها ی  آلومینیومی موجود در بازار دارای هد آب یا گلویی و ماسوره “۱۱/۴ هستند و ضروریست پایه این رادیاتور ها نیز متناسب با این  سایز باشد.بنابراین چی چست اقدام به طراحی و تولید پایه تنظیمی “۱۱/۴ کرد تا این نیاز مشتریان خود را نیز جواب گو باشد.

  پایه تنظیمی رادیاتور پانلی:

  از آنجائیکه رادیاتورهای پانلی موجود در بازار نیز از تنوع بالایی اعم ازنام تجاری ایرانی و خارجی بودن و حتی سایز و عرض یا پهنای رادیاتور برخوردار هستند لذا چی چست اقدام به نوعی پایه رادیاتور پانلی با صفحه ویژه با قابلیت نصب به تمامی رادیاتورهای پانلی کرده تا این نیاز مشتریان خود را نیز بر آورده سازد.

  طریق نصب پایه تنظیمی رادیاتور پانلی:

  در این نوع رادیاتور ها دیگر نیاز به سروته کردن رادیاتور نیست و کافیست در زیردو سر رادیاتور این پایه ها گذاشته شود.نکته مهم این است که شیار ظریف صفحه پایه بایستی به سمت جلوی رادیاتور و شیار بزرگ صفحه بسمت پشت رادیاتور یا دیوار باشد.

  جهت تامین تمامی نیاز های مشتریان ،چی چست اقدام به تولید پایه های تنظیمی آلومینیومی و پانلی به نام “بلند” ار ارتفاع ۲۰cm تا ۶۰cm می نماید جهت اطلاعات بیشتر با تیم فنی چی چست تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  5 + سیزده =